Welcome to MPOB e-submission of the "Monthly Statement of the Producer of Oil Palm Fruits" [Penyata Bulanan Pengeluar Buah Kelapa Sawit - MPOB(EL)ET4]. It is hoped that this medium of on-line submission helps to facilitate the estates / plantations in submitting their Monthly Statement promptly to MPOB not later than 7th of the following month. Please be informed that all the information submitted via the internet to MPOB is confidential and secured. All licensed estates have to register first in order to submit online.  
   

 

PEMBERITAHUAN PENTING ( IMPORTANT NOTICE )
  1. Penyata Tahunan Kos Pengeluaran (eCOST 2013)
    Laman web penyata tahunan kos pengeluaran minyak sawit (eCOST) telahpun dibuka. Sila layari http://ecost.mpob.gov.my. Sila hubungi Cik Norhazifah (03 7802 2866), Cik Norfadilah (03 7802 2851) atau Pn Maizatulakhma (03 7802 2893) untuk maklumat lanjut.
  2. Profil Umur dan Keluasan Tanaman
    Sila lengkapkan Profil Umur dan Keluasan Tanaman dan pastikan maklumat yang dimasukkan adalah tepat dan terkini.
   
  Untuk sebarang pertanyaan, sila hubungi:
  Penyata Bulanan Pengeluar Buah Kelapa Sawit - MPOB(EL)ET4
    NAMA TELEFON E-MAIL  
    i. Tan Gin Cheng 03-78022911 cheng@mpob.gov.my  
    ii. Suah Yoon Hee 03-78022885 yoonhee@mpob.gov.my  
    iii. Zanariah Haron 03-78022906 zanariah@mpob.gov.my  
    iv. Rohidayati Sukhaila Hj. Sabarudin 03-78022864 rohidayati@mpob.gov.my  
    v. Cik Dayang Nazrima bt. Shahari 03-78022902 dayang@mpob.gov.my  
    vi. En. Jusoh Bin Latif 03-78022934 jusoh@mpob.gov.my  
             
  Penyata Bulanan Gunatenaga dan Mekanisasi
    NAMA TELEFON E-MAIL  
    i. Zuraihan Sahrudin 03 7802 2887 zura@mpob.gov.my  
    ii. Mohd Noor Helmy Abd Kadir 03-78022898 helmy@mpob.gov.my  
    iii. Norfadilah Mazlan 03-78022851 norfadilah@mpob.gov.my  
    iv. Maizatul akhma Md. Tunut 03-78022893 akhma@mpob.gov.my  
    v. Norasziren Mohd Ariff 03-78022894 ziren@mpob.gov.my  
             
   

LICENSEE LOGIN
Lic. No. :
Password :
   
New User Registration
Requred for first time user.